Jak probíhá spolupráce?

24.10.2020 0 Comments

Jak probíhá spolupráce?

 

Každá spolupráce začíná tím, že si klient vyplňuje týden svůj stávající jídelníček, který mi potom ukáže a spolu ho probereme. Řekneme si, co je v něm špatně nebo naopak dobře.

Při osobním jednání si ukážeme a řekneme něco málo o potravinách, provedeme analýzu pomocí vážení na váze značky Tanita, vyhodnotíme.

Řekneme si klientovy cíle, jak jich dosáhnout a domluvíme se na spolupráci. Domluvíme se, jak často chce klient vařit, které potraviny nechce v jídelníčku. Probereme spolu i jaký sport zařadit a jak často sportovat.

Domluvíme se, kdy se opět uvidíme na převážení, abychom viděli pokroky. Práce s každým klientem je individuální a také tak přistupuji k jídelníčkům.

 

Při online spolupráci je to obdobné. Jenom se neváží klient u mě, ale doporučím mu, aby si zašel někam na analýzu těla, protože když máte správné údaje, tak i napočítané hodnoty jsou potom správné a není to jenom nějaké střílení od boku.

Při telefonickém kontaktu spolu probereme vše jako při osobním setkání. Domluvíme se, kdy se zase uslyšíme a řekneme si co a jak.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *