O mně

Mé jméno je Zuzana Zámečníková. Už od mala jsem byla velkou bojovnicí s váhou, jednou jsem byla koule, pak zase hubenější a takhle pořád do kola. U nás se zdravá strava neřešila a maminka by mi snesla i modré z nebe, i kdyby to měla být modrá čokoláda:-)

V dospělosti se mi povedlo, ještě před dětmi, dosáhnout váhy 90 kg! No já si nepřipadala obézní, říkala jsem si, jak špatně číslují oblečení, že je to vlastně v pohodě. Až když jsem viděla fotografii, kde kamarádka byla těhotná a přitom štíhlá a já se valila vedle ní, tak jsem si řekla, že asi není něco v pořádku.

Začala jsem se zajímat o zdravější stravování, nicméně jsem to vzala za špatný konec. Nechala jsem se zlákat reklamou, která tvrdí, že sušenky Vám dodají energii na celé dopoledne, po zázračných pilulkách zhubnete bez práce a podobně. Váha sice šla dolů, ale hladověla jsem.

Postupem času jsem do tématu zdravého stravování prostoupila více. Váhu si držela v normě, začala jsem sportovat. Po prvním těhotenství jsem vážně začala uvažovat, že bych si udělala kurz na výživového poradce, ale odvahu k tomu našla až o 3 roky později, kdy se mi narodil druhý syn.

Splnila jsem si tak svůj sen, kdy mohu předávat, co již vím nejen z učebnic a přednášek, ale především z vlastních zkušeností, pádů a úspěchů.

Tento web jsem si založila již před časem a to pod názvem Šumík team v kuchyni, kdy jsem si sem vkládala recepty, byl to web pro radost. A já si řekla, že by byla škoda všechny mé starší recepty smazat, takže zde zůstaly.

Doufám, že zde najdete, co potřebujete: Nabídku mých služeb, recept nebo jenom nějaký tip či povzbuzení.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *